Komplexné technologické riešenia od A po Z aj v oblasti odpadového hospodárstva

Dopravníky pre odpadový priemysel

Doprava plastového či iného druhu odpadu je jednou z ciest, ktorá napĺňa našu stratégiu a víziu, smerujúcu k linkám na spracovanie, separovanie a iné využitie rôznych druhov odpadov. Naše skúsenosti s dopravou plastového odpadu a výrobou dopravníkov dávajú predpoklad k tomu, že v prípade akejkoľvek Vašej potreby budeme vedieť pre Vás navrhnúť to optimálne, efektívne a ekonomické riešenie.

Návrh vhodného technického riešenia závisí od druhu dopravovaného plastového odpadu, od jeho množstva, veľkosti, kvality a jeho znečistenia. V prípade, že si nie ste istí, čo presne potrebujete, sme pripravení vycestovať ku Vám, vykonať obhliadku priestorov, urobiť analýzu vzoriek a na základe informácií, ktoré získame Vám vieme navrhnúť riešenie na mieru. Následne spracujeme pre Vás cenovú ponuku a po objednaní prebehne samotná výroba dopravníkov.

V ostatnej dobe sme začali pre tento druh priemyslu dodávať aj dopravníky s modulárnymi pásmi, ktoré sú síce nákladnejšie pri obstarávaní investície, ale v konečnom dôsledku sú efektívnejšie, vzhľadom k ich vyššej životnosti, rýchlej údržbe a lacnej a rýchlej výmene chybnej časti v prípade jej poškodenia. Uvedené pásy sú svojou koncepciou veľmi vhodné aj pre veľké boxy s pohyblivými dnami, kde je potrebná veľká šírka dopravného pásu.

reťazový dopravník
dopravníky s unášačmi
dopravník_modulárny
box_posuvné_dno
dopravník s násypkou
dopravník priamy
retazovy dopravnik
reťazový dopravník
Sorting lines (8)
bratislava
Triediaca linka (10)
doprava plastov
vstupný reťazový dopravník
dopravník_plasty
dopravník_s_unášačom