Komplexné technologické riešenia od A po Z aj v oblasti odpadového hospodárstva

Novinky

Nedostalo sa Vám do rúk posledné číslo časopisu Green magazín, zameraného na recykláciu, skládkovanie a triedenie odpadu? V tom prípade si informácie o našej spoločnosti prezentované v tomto časopise môžete pozrieť TU.

Vyvažovanie rotačných súčiastok
VUMZ SK vyváženie
Dynamické vyvažovanie s protokolom

Potrebujete dynamicky vyvážiť Vami vyrábané rotačné súčiastky? Potrebujete určiť miesta a veľkosti závaží? Potrebujete svojmu zákazníkovi protokolárne deklarovať zrealizovanie dynamického vyváženia s nameranými hodnotami po vyvážení.? Tak sme tu pre Vás. Kontaktujte nás mailom na adrese obchod@vumz.sk alebo telefonicky na čísle +421 904 696 067

Technické parametre:

  • priemer vyvažovanej súčiastky – 10 – 1000 mm
  • dĺžka vyvažovanej súčiastky – 200 – 2800 mm
  • maximálna hmotnosť vyvažovanej súčiastky 450 kg

 

Sorting line (1)
VUMZ SK_Building of sorting line (22)
VUMZ SK_Building of sorting line (20)

Začali sme s inštaláciou triediacej linky na triedenie plastov.  Ako generálny dodávateľ diela v rámci projektu realizujeme návrh, výrobu, montáž a uvedenie  do prevádzky s následným záručným aj pozáručným servisom linky.

  • Umiestnenie: Kolárovo, Slovensko
  • Realizácia: 10/2018 – 11/2018
  • Popis: Automatická optická triediaca linka na triedenie plastového odpadu
  • Kapacita linky: 1,8 tony za hodinu
Changes_in_VUMZ (1)
Changes_in_VUMZ (8)
Changes_in_VUMZ (10)

Finišujeme s poslednými stavebnými úpravami vonkajších priestorov. Podarilo sa nám to, čo sme si predsavzali. Zväčšili sme výrobné priesotry o 1200m2 na celkových 2900 m2 výrobných plôch. Spolu s navyšovaním výrobných priestorov sme zväčšili aj skladovacie a administratívne priestory.

VUMZ_SK-guláš_2019 (14)
VUMZ_SK-guláš_2019 (13)
VUMZ_SK-guláš_2019 (3)

V piatok sme ukončili leto spoločným posedením spojeným s turnajom v stolnom tenise a futbale. Guláš aj atmosféra boli výborné a turnaj dopadol podľa očakávaní. Vyhrali tí najlepší.

new-warehouse (9)
new-warehouse (12)
new-warehouse (17)

Pre vyšší komfort našich zákazníkov s využitím možností preskladovania hotových výrobkov u nás sme rozšírili naše skladovacie priestory. V priebehu mesiaca august u nás vyrástol nový sklad.

hps nitra - vumz sk nitra - preprava tovarov
truck transport - hps nitra slovakia
hps nitra - vumz sk nitra - doprava (4)

Naše služby pre Vás sme opäť posunuli na vyšší stupeň. Dnes sme uviedli do obehu flotilu nových kamiónov, ktoré dopravia naše technológie priamo a bezpečne až ku Vám. Od tohto kroku si sľubujeme zníženie závislosti pri dodávkach materiálov do výroby a flexibilnejšie riadenie expedícií hotových výrobkov,  technologických riešení pre Vás, v predom nastavených termínoch.

V prípade Vášho záujmu o využitie logistických služieb kontaktujte prosím priamo nášho partnera HPS Nitra, s.r.o.